Kodėl verta rinktis Pamario Slėnį?

YPATINGO GROŽIO VIETOVĖ

Retas kuris atvykęs neįsimyli nuolat besimainančių Nidos peizažų. Čia pat - plačiai atsiverianti Kuršių marių pakrantės panorama, vos už kelių žingsnių - ramiai ošiantis pušynas. Tik čia pabuvę supras, kuo ši vieta taip traukia sugrįžti.

IDEALUS BŪSTAS ŠEIMOS POILSIUI

Pamario Slėnio teritorijoje įrengtos erdvi vaikų žaidimų aikštelė, šalia teritorijos - nauja lauko treniruoklių aikštelė. Pajūris - vos už keliolikos minučių dviračiu. O kur dar pasivaikščiojimai pakrante, pirmosios pagautos žuvys!

PRIVATUMAS IR SAUGUMAS

Įvažiavimas į teritorija užtvertas užkardu, kad smalsuoliai netrukdytų Jūsų ramaus poilsio. Poilsiautojų patogumui Pamario Slėnio teritorijoje įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

VISI ŠIUOLAIKINIAI PATOGUMAI

Nuo geoterminio šildymo iki pilnos apdailos ir spartaus interneto - Pamario Slėnyje rasite viską, ko reikia jaukiam poilsiui.

DAUGYBĖ BŪDŲ AKTYVIAI ILSĖTIS

Vos keletas žingsnių nuo namų - ir jūs atsiduriate ant dviračių ir pėsčiųjų tako, kuris veda tiek į Nidos centrą ir Parnidžo kopą, tiek gilyn į Neringos miškus, Vecekrugo kopą, Preilos, Pervalkos miestelius. O kur dar tenisas, jėgos aitvarai, buriavimas, žvejyba (žiemą ir vasarą), maudynės...

PABŪTI SU SAVIMI IR GAMTA

Vaizdingos apylinkės - puikus prieglobstis ieškantiems ramybės. Įsitaisykite pakrantėje su knyga ar meškere, pasitikite ir palydėkite saulę, miško takeliais atraskite savo mėgstamiausią ramų maršrutą iki pajūrio.

Ergonomiškas išplanavimas

Pamario Slėnio apartamentai išplanuoti taip, kad galėtumėte mėgautis vaizdais į pušyną ir pakrantę. Apartamentuose protingai išnaudotas kiekvienas kvadratinis metras, tad jums telieka patogiai įsikurti.

PATOGUS SUSISIEKIMAS

Pamario Slėnis įsikūręs Nidos šiaurinėje dalyje, netoli pirmojo įvažiavimo į miestą, jums nereikės kirsti Nidos centro norint atvykti ar išvykti iš miesto. Norintiems pailsėti nuo automobilio patiks dažnai kursuojantys autobusai ir naujasis pėsčiųjų keltas su vaizdingu maršrutu.

AUGANTI INVESTICIJOS VERTĖ

Nekilnojamo turto įsigyjimas Nidoje - didelis žingsnis kokybiško, individualaus poilsio link. Unikali vieta su fantastišku vaizdu, daugiausia saulėtų dienų per metus Lietuvoje, šiuolaikiškas požiūris į komfortą ir ilgaamžė statyba - tai tik keletas priežasčių, kodėl verta rinktis Pamario Slėnį kaip patikimą, augančią investiciją.